Powered by Invision Power Board
דף הבית  · התקנון של איליוס רדיו  עזרה      חיפוש      רשימת משתמשים      לוח זמנים

(2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת ) הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

> ANT1 - THE X FACTOR 2010-2011, X FACTOR היווני נוסע לניו יורק
Alona Azaria
פורסם ב: Sep 10 2010, 06:06 AM
צטט הודעה

אין לי שמש אחרת

קבוצה: מנהלי פורום
משתמש מספר: 1086

מייקי - מחכים לדיווחים שלך 36_3_12.gif

PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Sep 10 2010, 07:04 AM
צטט הודעה

עמוק בפנים

קבוצה: חברי פורום איליוס
משתמש מספר: 2451

תודה, אלונה!

איך עברה לה שנה תכף, איך? כבר עונה שלישית שאלונה פותחת לי שרשור לאקס פקטור, והעונה יש חידוש, כמו שהיוטיובים של אלונה מראים: יש אודישנים בארה"ב! ארבעת השופטים - אותם שופטים מהעונות הקודמות: ניקוס מורטידיס, יורגוס לוונדיס, יורגוס ת'אופנוס וקתרינה גאגאקי - יהיו בשלושת הימים הקרובים במנהטן, ניו יורק, כדי לאפשר ליווני צפון אמריקה להיבחן לתכנית.

זהו מועד האודישנים האחרון לפני שיתחילו שלבי המיון הסופים באודישנים באתונה בסוף חודש ספטמבר ותחילת אוקטובר. במהלך החודשיים האחרונים התקיימו אודישנים באתונה (פעמיים), סלוניקי וקפריסין.

ב - 29 באוקטובר יעלו התכניות החיות לאוויר, שוב בהנחייתו של סאקיס רובאס, כשהתכניות האודישנים יעלו לשידור בשבוע הראשון או השני של אוקטובר.

עוד חידוש השנה הוא שיש הרבה יותר עדכונים מהאודישנים, ככה שמעכשיו ועד תחילת התכניות יהיה לי מה לספר, וכמובן שאקדיש קצת מקום לראות מה קורה עם בוגרי התכנית שנה ושנתיים אחרי. ורק נזכיר ששמונה מתוך 16 המשתתפים בעונה האחרונה חתמו על חוזי הקלטות (4 עם סוני, 3 עם Heaven ואחת עם Minos-EMI), מספר די מרשים לא רק ביחסית לתכניות כוכב נולד נולד קודמות ביוון אלא בטח ובטח במצב הכלכלי הנוכחי ומצב שוק המוזיקה.

הם אפילו עשו טריילר עם כל הבוגרים המוצלחים שלהם, כדי להשוויץ:

שנה טובה, עם הרבה אושר ושמחה ומוזיקה טובה!
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Sep 19 2010, 06:52 AM
צטט הודעה

עמוק בפנים

user posted image

בשבוע שעבר כבשו שופטי האקס פקטור את מנהטן לשלושה ימי אודישנים, במהלכם החליטו מי מקהילת יווני צפון אמריקה ראוי לקבל את כרטיס הטיסה לאתונה לשלב האודישנים השני שייערך מיום שני עד יום חמישי השבוע. את תוצאות המסע לאמריקה הם שומרים בסוד ונצטרך לחכות עד שתשודר תכנית האודישנים שצולמה שם. מה שכן, שופט התכנית ניקוס מורטידיס מלווה את כל מהלך האודישנים עם מצלמת הסטילס שלו ונותן לנו תמונות של נבחנים מהאודישנים. מן הסתם, לשפוט את יכולת השירה של הנבחנים אי אפשר על סמך התמונות, אבל אחרי שנברתי בתמונות האודישנים של צפון אמריקה הגעתי למסקנה שהיוונים ביוון יכולים ללמד את היוונים השכנים שלי כאן דבר או שניים על להתלבש כמו בני אדם.

ובנימה רצינית ואינפורמטיבית יותר: צפו לתקציר הפרקים הקודמים (מי ומה בעונה 1 ו2 ומה הם עושים עכשיו) בקרוב מאד -- ב1 באוקטובר כבר עולה לשידור תכנית האודישנים הראשונה.
PMשולח הדוא"ל
YOYODIDU
פורסם ב: Sep 19 2010, 09:08 AM
צטט הודעה

חשש להתמכרות

משתמש מספר: 920

מייקיייייי געגעתי מאד
שתהיה לך שנה נהדרת ומלאה בשמחה ומוסיקה משובחת מקיר לקיר

וידוי קטן לא רואה TV כבר 35 שנים פשוט אין לי ולא היה לי אף פעם. חחחחחח

תודה על הכל

--------------------
צבעים הם החיוכים של הטבע

להחזיר את החטופים הביתה

אמר פעם אקיס פאנו "אם תקחו את כל הזמרים ביחד ותכניסו לתוך סיר- חצי קזנדזידיס לא תצליחו להוציא" יניב טובים
PMשולח הדוא"ל
Alona Azaria
פורסם ב: Sep 19 2010, 09:23 AM
צטט הודעה

אין לי שמש אחרת

קבוצה: מנהלי פורום
משתמש מספר: 1086

מייקי תודה רבה, שרשרי לכאן כמה תמונות סטילס שהוא מצלם. biggrin.gif
האם האודישנים יהיו ברדיו סיטי?
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Sep 21 2010, 11:05 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

QUOTE (YOYODIDU @ Sep 19 2010, 09:08 AM)
מייקיייייי געגעתי מאד
שתהיה לך שנה נהדרת ומלאה בשמחה ומוסיקה משובחת מקיר לקיר

וידוי קטן לא רואה TV כבר 35 שנים פשוט אין לי ולא היה לי אף פעם. חחחחחח

תודה על הכל

חמוד.

האמת שגם לי אין טלוויזיה. אבל יש לי מחשב, וזה מספיק.

אלונה - אני לא חושבת שהם ערכו את האודישנים ברדיו סיטי עצמו, לדעתי האודישנים נערכו בבניין שהמשרדים של אנט1 נמצאים בו, שזה בלוק וטיפה משם. אבל הם בטח עשו צילומים לתכנית מחוץ לבניין של רדיו סיטי.

אני אשרשר לכאן תמונות נבחרות מהאודישנים במהלך היום.
אגב, הוא צילם גם בשתי העונות הראשונות והוציא שני ספרי צילומים שתיעדו את העונות הראשונות בסוף העונה האחרונה, אני אוסיף גם כמה צילומים של זה. צפו חפירה מצולמת. רק צריכה ללכת לעשות דברים שוליים כמו עבודה קודם.
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 1 2010, 03:59 AM
צטט הודעה

עמוק בפנים

היום זה מתחיל! תשע בערב שעון יוון, שמונה שעון ישראל, ב ANT1. תכנית האודישנים הראשונה מתוך שמונה שילוו את כל שלבי האודישנים בארבעת השבועות הקרובים, עד לשידור החי הראשון ב29 באוקטובר. למי שאין עצבים לצפות באודישנים בגלל כל המתחרים המבדרים אך נטולי כשרון שבדרך כלל זוכים לראות שם, מחר כבר תוכלו לראות כאן את האודישנים המוצלחים. למי שכן מעניין לראות את האודישנים הגרועים, אין לי איך לעזור לכם - אני מריצה אותם קדימה.
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 7 2010, 03:42 AM
צטט הודעה

עמוק בפנים

על הפרק הראשון - האודישנים באתונה, אין יותר מדי מה לכתוב הביתה. המון דיבורים ושטויות ומעט מאד שירה. נראה שביוון מאמצים את המתכונת המקובלת בעולם לשידורי האודישנים ומתרכזים בשלבים הראשונים פחות במוזיקה ויותר בכל המסביב (כל האודישנים הגרועים וכו') כשבשלבים המתקדמים הפוקוס יעבור למוזיקה.

בינתיים, תכירו כמה אנשים שעברו לשלב הבא:

קירקי:

כמה להקות:

אלכסיס:

אתמול בערב שודרה תכנית האודישנים מקפריסין וקטעים יועלו בהמשך - היו שם כמה אנשים מעניינים.
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 7 2010, 09:17 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

אתמול ביקרו שופטי האקס פקטור בקפריסין, והנה מי שהם מצאו:

חריס:

כריסי:

אלנה:

אנדראס:
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 9 2010, 07:28 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

ואנחנו כבר באמצע הדרך! אתמול בערב שודרו האודישנים מסלוניקי, והשופטים חזרו משם עם הרבה מתחרים שהם שלחו לשלב הבא - הבוטקמפ.

ביום רביעי בתשע ישודרו אודישנים נוספים מאתונה. ואגב, ברגעים אלו ממש מסתיימים בארבעה מקומות ביוון צילומי האודישנים האחרונים - בהם שמונת המתחרים הסופיים בכל קטגוריה (בנים עד 25, בנות עד 25, מעל 25 וקבוצות) התארחו אצל השופט שיהיה המנטור של הקטגוריה שלהם למשך יומיים ועברו עוד אודישן אחד אחרון וחשוב - האודישן הקובע מי הארבעה מכל קטגוריה שירכיבו את 16 הפיינליסטים של העונה השלישית של האקס פקטור. אז זהו, הנבחרת ידועה, ועוד שבועיים וחצי בערך גם אנחנו נדע מי הם. עד אז אפשר לנחש.
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 15 2010, 06:35 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

היום ישודרו האודישנים מניו יורק! 20:00 שעון ישראל באנט1!

בינתיים הנה האודישנים מאתונה מיום רביעי:

עוד מעט יעלה גם פוסט בונוס תמונות קטן ונחמד.
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 15 2010, 10:11 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

וכמו שהבטחתי, קצת תמונות. אבל תמונות של מה?
כמו שכבר סיפרתי, בשלב האחרון של האודישנים כל שופט לוקח את שמונת המתחרים האחרונים שלו למקום ברחבי יוון (או מחוץ לה) לאודישן אחד אחרון ואז בוחר את הרביעייה שתייצג אותו בתכנית.

הפרק שבו נדע מי השמונה שיגיעו לשלב הזה בכל קטגוריה ישודר ביום שישי הבא, אבל בינתיים נתקלתי בדף הפייסבוק של אחד/ת ממשתתפי האודישנים באלבום עם תמונות שצילמ/ה בשלב האודישנים האחרון. בתמונות עצמן מופיעים המתחרה (שכרגע כידוע אנחנו עדיין לא יודעים מי מהמתחרים הגיע לשלב הזה) פלוס שבעת האחרים בקטגוריה פלוס השופט של הקטגוריה (אנחנו גם עדיין לא יודעים איזו קטגוריה קיבל כל שופט). אז את התמונות עם הספוילרים אני לא אשים, אבל הלוקיישן - באי אית'אקי שבקפלוניה, מקסים, אז קבלו כמה תמונות אווירה.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

אם לשפוט מהתמונות האלו ומשאר התמונות בהן מופיעים המתחרים האחרים ואנשי ההפקה, שווה (לי) לקוות שהמשתתפ/ת הנ"ל יגיעו ל16 המתחרים בתכנית - מובטחות הרבה תמונות נהדרות מאחורי הקלעים שיתנו קצת יותר אווירה ותחושה של איך זה להשתתף בדבר הזה.
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 16 2010, 08:07 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

האודישנים מניו יורק! שימו לב במיוחד לוידאו הראשון - היא אולי לא תגיע ל16, אבל היא מאד מעניינת עבורינו בפורום הזה:

PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 29 2010, 05:21 AM
צטט הודעה

עמוק בפנים

זהו, הגענו לחלק האמיתי של העונה - היום ב20:00 שעון ישראל, 16 המשתתפים בעונה השלישית של האקס פקטור יעלו על הבמה ויתחילו לשיר. במהלך השבוע האחרון שודרו בערוץ אנטנה שלבי האודישנים האחרונים. הפרקים היו ארוכים מאד, אז אחסוך מכם את זה, אבל למי שרוצה להכיר את הנבחרת, הנה קטעי וידאו נבחרים של כל הפיינליסטים:

בנים:

קונסטנטינוס

דימיטריס

אלכסיס

חאריס

בנות:

מריה

אלנה (ב 5:30)

קירקי

ניקי

גיל 25 ומעלה:

אלנה

גריגוריס (הוא הראשון בוידאו)

פטריק (ב 0:40)

אלכסנדרוס

להקות:

Τhe Burning Sticks (ב 9:25)

TU (ב 4:53)

Tik Tok (ב 2:42)

Revolt (ב 1:45)
PMשולח הדוא"ל
מייקי
פורסם ב: Oct 31 2010, 05:35 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

16 מתחרים, 16 הופעול, 4 שעות, הדחה אחת - זה היה ערב שישי עמוס במיוחד באנט1, עם כמה משתתפים טובים, כמה שממש לא, ובאופן מפתיע יותר מ50 אחוז מהשירים היו ביוונית, מעניין אם הם יצליחו לשמור על הסטטיסטיקה לאורך העונה.

אלכסיס - Getting Away With It (במקור של להקת ג'יימס)

ניקי - Teenage Dream (במקור של קייטי פרי)

גריגוריס - se thelw san trelos (סאקיס רובאס)

טיק טוק - Tik Tok (של קשה. מוכר גם כשיר המקפלות מארץ נהדרת)

קונסטנטינוס - To Kalokairi Mou (מיכאליס חדציאניס)

להקת ה Burning Sticks מבצעת את Earth Song (מייקל ג'קסון)

מריה מבצעת שילוב של I Don't Wanna Miss a Thing (ארוסמית') ו den exei sidera h kardia sou (סאקיס רובאס)

פטריק - Sympathique (פינק מרטיני)

דימיטריס - Are You Gonna Be My Girl (ג'ט)

להקת TU מבצעת גרסת ראפ עם מילים משלהם ל Anteksa של סאקיס רובאס.

אלכנסדרוס - prigkipesa (סוקרטיס מלאמאס)

קירקי - Ayo Technology (מילו)

חאריס מבצע שילוב של Ι'm Yours (ג'ייסון מראז) וS'exw erwteutei (סאקיס רובאס)

להקת Revolt מבצעת את kryfa (מליסס)

אלנה ג מבצעת את oti aksizei של C-Real

אלנה א מבצעת את Aperanto Keno (אלקיסטיס פרוטופסלטי)

הצבעת הקהל

הצבעת השופטים
PMשולח הדוא"ל
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:
« הבא הכי ישן | תכניות טלויזיה יוונית | הבא הכי חדש »

אפשרויות נושא (2) [1] 2  הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר