Powered by Invision Power Board
דף הבית  · התקנון של איליוס רדיו  עזרה      חיפוש      רשימת משתמשים      לוח זמנים

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

> שנה חדשה בפתח תשע"א
yarind0@walla.com
פורסם ב: Aug 20 2010, 06:06 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

קבוצה: חברי פורום איליוס
משתמש מספר: 2752

השנה טרם נגמרה . החום הקשה בחוץ נותן לי הרגשה שזהו עוד מעט יגמר הקייץ ויחל הסתיו שנה חדשה בפתח . הזמן הכי טוב שאני אוהב זהו זמן החגים . מרגיש את ההתחדשות שוב שנה חדשה בפתח שנת תשע"א עוד מעט מתקרב יום הולדתי באוקוטובר הנה גדלתי בעוד שנה . ואתם חברים יקרים חברי איליוס נכנסתם לי ללב אחד אחד מיכם בהתחלה הכרתי אתכם רק דרך המיקלדת והפורום וחדר השיחות ולאחר מיכן במסיבות ובמפגשים הרבים שהיו לנו . אני זוכר את המסיבה הראשונה בפורים מול הים חורף . ואני מסתכל על כולכם ורואה חבורה של אנשים שמחים ומאושרים . מחופשים . לראשונה רואה את איקי .חיבוק ראשון שלי אליה חש איזו אישה מיוחדת וגדולה מהחיים ולאחר מיכן את ניצה . האישה החיננית ואתכם .אלו היו הצעדים הראשונים שלי באיליוס . בטובגו מול הים ההתרגשות הגדולה שאחזה בי שראיתי אחד ואחד מיכם זו בעצם הפעם הראשונה שהכרתי את נעמי דה פירסט השפית שלנו ואת עופר ורותי המקסימים ואת איזקיס ונעמי שהגיעו מהדרום הרחוק ואת שמעון . וחנן ובנגי . ואת דור . בעצם את כולכם והיתה מסיבת פורים יפה ומיוחדת כמוכם חברים יקרים שלי .ואחר כך המפגש בגני חוגה שאי אפשר לשכוח את הרגעים שבילנו יחד
אני ומשפחתי יחד עם עופר ורותי . נעמי ואורי . ירדנה . אביבית שמעון ויפה אריה וניקול שעופר ואורי ואנוכי נשארנו בגני חוגה עופר ואורי הקימו אוהל למשפחה ונשארו ללון בשטח . את ארוחת הבוקר המשותפת . את הנמגל החלומי בניצוחו של השף .
ואחר כך ערב שישי אני ואורי במעיין מודע מול מדורה שאני עם המחשב הנייד לאור מדורה מקשיבים לשידור שרים ומתרגשים ..
ואחר כך מפגש יום העצמאות בפארק שאני לא הצלחתי להגיע אבל הייתי איתכם בלב שלי מפגש מוצלח קרוב לביתו של האיש המקסים שמעון שף . ואחר כך המפגש המסיבה לכבודה של אלונה בטובגו שרובכם הגדול הגיע לכבד ואני מביט בכם ובגלי הים מסתכל על אלונה ועלייך איקי וניצה ועליכם חברים אומר לעצמי איך נכנסתם לי ללב בזמן כל כך קצר.? כאילו הייתי כאן שנים .ואחר כך המסיבה לרותי באריאנה פעם ראשונה שלי בילוי משותף עם עופר ורותי במסיבת יום ההולדת .שאני חוזר לפנות בוקר שמח ומאושר .
והמסיבה בחולון ליום הולדתו של שמעון בחולון וכולכם הגעתם רקדתם ונהנתי מחברתכם כל רגע וחהמסיבה האחרונה באולגה שהיה לנו הכל ים . חברים . מזות .ושמחה וכל מה שבן אדם צריך . אז היתה שנה של מסיבות ומפגשים בתקופה כל כך קצרה ושוב החגים מתקרבים שנה חדשה ואני בטוח שיהיו עוד מפגשים ועוד שמחות
אוטוטו מסיבה באוקטובר וחברי היקר עופר מפעיל כבר מנוע החיפוש למציאת המקום שבו נהנה יחדיו שמחתי באמת להכיר אחד ואחד מיכם בלי להזכיר את כל השמות כי הרשימה ארוכה
ואני אוהב ומחבק את כולכם באהבה שמח שהשנה שחלפה נכנסתם לי ללב ושמח שאנ כאן ברדיו היווני הכי הכי בעולם וכמו שאומרים בית החופש והשמש
שלכם באהבה
ירין דוד 36_3_21.gif

ומרוב התרגשות שכחתי את המפגש המוצלח מאוד מאוד בשבועות אצל עופר ורותי בביתם בעכו אחד המפגשים המיוחדים השמחים המלאים באהבה
רואים מרוב מסיבות ומפגשים לפעמים שוכחים
אז רגע הנה מה שעשינו במשך השנה
מסיבת פורים בטובגו
מסיבה בטובגו לכבודה של אלונה
מסיבת יום העצמאות
בילוי של יומיים בגני חוגה
מסיבת שבועות אצל עופר ורותי
מסיבה בחולון לכבודו של שמעון
מסיבת קייץ מול הים באולגה
וכל זה בזמן כל כך קצר
חברים רק בשמחות !!!

ואיך אפשר לשכוח את הרצפים ואת השידורים התוססים ואת חדר השיחות נצבעוני החי והתוסס.? כי רק באיליוס יכול להיות דבר כזה !

התודה המיוחדת לעופר חברי על היקר על כל העזרה והבטיפול בכל הכנת מסיבה ומפגש ולכל החברים שעוזרים ותומכים כולם כולם !! ולאיקי המקסימה שנונתנת ועוזרת שבלעדיהה אי אפשר תודה איקי 36_3_21.gif
PMשולח הדוא"ל
נעמי דה פירסט
פורסם ב: Aug 20 2010, 08:02 PM
צטט הודעה

אין לי שמש אחרת

משתמש מספר: 2300

36_3_16.gif

מרוב נעמי שכחת שגם אני הייתי בחוגה.... בזכותם של אניקסית ואלברטו שלקחו אותי...

36_1_19.gif

אוךך טפו טפו בלי עין הרע היה לנו יופי של שנה באיליוס.
אינשאללה בשנים הבאות.

לכבוד לעונג ולזכות לי להכיר אותך ואת משפחתך המקסימה ואת כל האנשים הנפלאים באיליוס.
אינשאללה נכיר בקרוב גם את שאר הביישנים.... laugh.gif

11_6_203.gif

נ.ב. השעה עכשיו 21:04- 55 אורחים, 5 משתמשים , 1 אנונימי.....
36_1_21.gif

--------------------
עברתי לגור באיליוס , כי , כן, גם לי אין שמש אחרת...
אין על רדיו איליוס. אין.!
אחלה אנשים, אחלה רצפים, אחלה מתרגמים,
אחלה שידורים ואחלה שדרנים !!!
היידה רדיו איליוס- מס' 1 ברשת!!!!
PMשולח הדוא"לדף הבית של המשתמשIM
yarind0@walla.com
פורסם ב: Aug 20 2010, 08:17 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

וואלה צודקת נעמי הכל מהתרגשות
אני זוכר אפילו עכשיו שהתקשרת ..ובקשתי ממך להביא גי.פ.אס ...לקח לכם זמן להגיע כמעט הגעתם עד ירדן ..אבל היה שווה כל רגע .. חיכיתי לקבב שלך סוף הדרך ....
זוכרת את צלעות הכבש שהבאתי מכפר קיש .?
בשקט יכלנו לבלות שם עוד כמה ימים
וואלה צודקת כבר יש לנו כמה נעמי ועוד נעמי אחת שמאזינה לנו מבחוץ ....
שבת נפלאה נעמי כהן איליוסססס אוהב אותך
מהלב
ירין 36_3_21.gif
PMשולח הדוא"ל
איזקיס
פורסם ב: Aug 20 2010, 09:23 PM
צטט הודעה

משתמש כבד

משתמש מספר: 67

דוד...נא עיין בקישור הבא.....מתאים לכם?

http://www.cuponofesh.co.il/zimcity.php?zid=3420
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Aug 20 2010, 11:00 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

איזקיס יקר
הבאת אחלה רעיון עושה חשק לקום ולנסע התקופה הכי טובה לדעתי החגים וסוכות
מבטיח לבדק את האפשרות הזאת הרעיון להיות כמה חברים באיזה נופשון בצימר יחדיו ומזג אויר נפלא יהיה מעולה
תודה אורי
שבת שלום
מהלב
ירין 36_3_21.gif
PMשולח הדוא"ל
eiki61
פורסם ב: Aug 30 2010, 06:15 PM
צטט הודעה

Unregistered

36_3_16.gif ועל כך ארחיב בהמשך...

תודה ירין ששיתפת אותנו ברחשי ליבך, גם אני אוהבת מאוד את תקופת החגים והחורף בעיקר, שם אני

כמו דג במים !

אז בבוא העת גם נברכך ליום הולדתך ובמפגש העתידי כמו כל מפגש נשמח , נרקוד וכולם יהיו סביב כולם.

עוד יומיים...נכנס לתחושה של שנה עברית חדשה, זה המקום לברך את כולם בשנה שכולה בריאות ואור !

ואנו נוהגים לברך במעוד מועד את כולם, את כל החברים ואת כל שוחרי המוסיקה היוונית ובכלל.

ואם יש את הבריאות, היתר ממלא יגיע , כפי שתמיד נהגתי לומר ...בריאות = עבודה כסף אושר ועושר, הן

נפשי והן לפאן הכייפי של החיים.

יאסו ירינוש, אני יודעת שאתה כעת פה בבת ים עם הבנות ושולחת ברכה חמה למי שדאג לשלוח אותך

לכאן לאיליוס רדיו ...איש יקר, הרווח כולו שלנו !!!

36_3_21.gif 36_3_16.gif 36_3_21.gif
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:
« הבא הכי ישן | הפורום של ירין - נקודת מפגש לנושאי חברה, תרבות אקטואליה וטיולים | הבא הכי חדש »

אפשרויות נושא הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר