Powered by Invision Power Board
דף הבית  · התקנון של איליוס רדיו  עזרה      חיפוש      רשימת משתמשים      לוח זמנים

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

> ניקוס ורטיס - ביוגרפיה
Alona Azaria
פורסם ב: Jul 14 2011, 12:46 AM
צטט הודעה

אין לי שמש אחרת

קבוצה: מנהלי פורום
משתמש מספר: 1086

user posted image

ניקוס ורטיס נולד ב Gorinchem הולנד ומגיל צעיר עסק במוזיקה. ניקוס החל לנגן על בוזוקי מגיל 7 והקשר הראשון שלו עם המוזיקה היה בגיל 15.

הוא החל לשיר במועדונים קטנים בסלוניקי ובחבל מקדוניה. בשנת 2002 הופיע בקיץ ובחורף במועדון Rodon שם שהה עד קיץ 2003!

בפברואר 2003 הוציא את אלבומו הראשון תחת הכותרת "לפתע פתאום מחשיך" Πολύ απότομα βραδιάζει.
שירים כמו "כוכב שלי" "Αστέρι μου", "לפתע פתאום מחשיך" "Πολύ απότομα βραδιάζει", "אם תלכי" "Αν φύγεις",
ו "מאוהב בך כמטורף" ""Σαν τρελός σε αγαπάω" הפכו להיטים ענקיים בתוך זמן קצר. ניקוס ורטיס קיבע מיד את מעמדו בדיסקוגרפיה וחיי הלילה!

בחורף 2003 - 2004 מגיע לאתונה, שם הוא עובד עם פגי זינה ב "אפולו" בהצלחה גדולה. שיתוף הפעולה שלהם נחתם עם שני דואטים,
"אנחנו נפרדים" "Είμαστε χώρια" ו "הולכים לאיבוד" "Χανόμαστε" שני להיטים ..

בתחרות פרסי האריון השלישי, ניקוס ורטיס מקבל את פרס האמן החדש הטוב ביותר לשנת 2003!

בחודש מאי 2004 ניקוס ורטיס מתחיל סדרה של הופעות מוצלחת מאד ב"Rodon" בסלוניקי, אשר הוארך עד אוגוסט!

בספטמבר 2004 הוציא אלבום אישי השני שלו, "בוא נשמתי" "Πάμε ψυχή μου" עם שירים של יורגוס ת'אופאנוס ומיד מקבל אהדה מהקהל! שירים כמו "איך את מעיזה" "Πως τολμάς", "עבורי" "Σε μένα"
"אני זוכר" "Θυμάμαι" הפכו להיטים!

במקביל, מתחיל ניקוס ורטיס את הופעותיו ב POSIDONIO, אשר הוכתרו בהצלחה רבה. אנשים הראו את האהבה כאשר גדשו את המועדון בכל לילה עד אוקטובר 2008 !
בתקופת מרץ אפריל 2008 הופיע VISION במועדוני סלוניקי וציין שוב הצלחה גדולה.

בתחרות פרסי האריון הרביעי, ניקוס ורטיס זוכה להיות מועמד בקטגוריית זמרת הפופ הטוב ביותר.

בקיץ 2005 הסינגל פלטינה שלו "אמרי לי זאת שוב" "Πες το μου ξανά" שיר שהפך לשיר השנה וקצר הצלחה עולמית.!

בדצמבר 2005 הוציא אלבום פלטינה שלו "איך אני עובר את הערבים לבד", עם מוסיקה של Kiriakos Papadopoulos ומילים איליאס פיליפו, עם להיטים כמו "אמרי לי זאת שוב",ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ ΞΑΝΑ", "ΠΟΙΑ ΕΣΥ", "ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ", "ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ", "ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ"

בחודש מרץ 2007, בקונספציה חדשה לגמרי שלא נעשתה לפני כן ביוון, בנה המלחין פפדופולוס בבקתה כפרית ב Vasilitsa Grevena אולפן הקלטות משוכלל על כל פרטיו, לשם העביר 25 נגנים מפוסידון, ואת הזמר אל המקום המבודד והרגוע הזה, מלא אויר צח, למרגוע הגוף והנפש, שם הקליט את אלבומו החדש, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ רק עבורך. השיר "עיניים מתוקות שלי" "Μάτια μου γλυκά " הפך להיט הקיץ. חודשיים לאחר שחרורו הפך לאלבום פלטינה ובתחילת 2008 הוא הפך פלטינה כפול.

באוקטובר 2007 פרסם בפעם השלישית ברציפות סרטון וידאו מתוך האלבום "את לא אוהבת אותי" "Δεν μ' αγαπάς".

בחודש יוני 2008 קיבל את הפרס עבור הסרטון הטוב ביותר בקטגוריה פופ מודרני, בערוץ המוזיקה MAD.
באותו טקס השמיע את השיר החדש שלו "חלום אמיתי" "Ονειρο αληθινό". בעקבות ההצלחה במועדון Posidonio יצא בתחילת אוקטובר 2008 לסיור העולם באוסטרליה, אמריקה, קנדה ואירופה. התחנה האחרונה של הקונצרט היה בלונדון ב 17/01/2009.

באפריל 2009, הוא מוציא אלבום חדש שניקרא "הכל נימצא כאן" "Όλα είναι εδώ" אלבום בו נוטלים חלק מיטב המלחינים ביוון כמו כריסטוס ניקולופולוס, אנדוניס ורדיס, ועוד ועוד שהלחינו 12 שירים באלבום. האלבום יצא בשלוש מהדורות, בין היתר במהדורה מיוחדת עם סיפרון עשיר המכיל את מהלך הקריירה של ניקוס ורטיס, מהדורה שהופצה ב14,000 נקודות הפצה ונימכרה ב9.95 יורו בלמעלה ב60,000 עותקים, הצלחה ששמורה למתי מעט ביוון בכל הקשור למכירת דיסקים.

Discography

Albums
2003 Poli Apotoma Vradiazei Platinum
2004 Pame Psihi Mou Platinum
2005 Pos Pernao Ta Vradia Mou Monos Platinum
2007 Mono Gia Sena 2x Platinum
2009 Ola Einai Edo 4x Platinum
2011 Eimai Mazi Sou 3x Platinum

Singles
2005 "Pes To Mou Ksana" Platinum
2008 "Oneiro Alithino" —

=====================
קליפים מתורגמים של שירי ניקוס ורטיס על ידי המתורגמנים של איליוס רדיו

=====================
ניקוס ורטיס - שיריו ותירגומים. כל הזכויות לתירגומים שייכים לאיליוס רדיו בלבד.

http://212.150.243.194/~iliosrad/forum//in...=15&#entry67102

====================
PMשולח הדוא"ל
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:
« הבא הכי ישן | ביוגרפיות ומידע על זמרים ויוצרים יווניים | הבא הכי חדש »

אפשרויות נושא הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר