Powered by Invision Power Board
דף הבית  · התקנון של איליוס רדיו  עזרה      חיפוש      רשימת משתמשים      לוח זמנים

(2) 1 [2]   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת ) הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

> "רציתי להביא לך את הסתיו ,"
yarind0@walla.com
פורסם ב: Nov 20 2010, 08:35 AM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

קבוצה: חברי פורום איליוס
משתמש מספר: 2752

הפגישה הראשונה ....
תל אביב - תשע בבוקר ..כבר בשבע בבוקר היה בתחנת הדלק הראשונה מכין את הרכב לקראת הנסיעה הארוכה שציפתה לו . ריח של בושם עדין נדף מפניו הנאות . גם הוא התרגש לקראת הפגישה . חשב בליבו לאן לקחת אותה . היא אהבה מאוד את הים כך סיפרה לו . בשבילו הים תמיד היה המקום הרומנטי לפגישות וסתם לבילוי . ,"הרכב שלי במוסך " אמרה לו אחרי שסיפרה לו שהרכב שלה בעצם גמור ואין לה איך להגיע . ,"בוא נקבע הכי טוב בתחנה המרכזית אתה יודע בקו 4 זה שנוסע לכיוון השוק והים," אמרה לו. בשעה תשע בדיוק החנה את הרכב סמוך לתחנה המרכזית החדשה . הרגיש פתאם כמו נער ממש כמו לפני עשרים וחמש שנים גם אז היה במיטבו נשים תמיד רצו להיות בקרבתו והוא ידע כיצד לנהוג בנשים .מזמן לא היה באוטובוס או בתחנת הסעה מאז שזכר את עצמו אוליי כחייל תמיד נהג .ותמיד נהג להגיע לכל מקום עם הרכב שרכש לו אביו בפעם הראשונה .תל אביב ביום שני בשעה מוקדמת של הבוקר היתה עמוסה מאוד . הוא הציץ בשעון כבר תשע ועשרה וטרם שמע ממנה . התישב על הספסל ממש סמוך לקו 4 עיתון ,"ישראל היום "מונח עלהספסל מחכה לנוסעים מזדמנים שיוכלו לקחת הביתה לקרא . צילצול בנייד שלו היא היתה על הקו ,"אני מעט מתעכבת אל תשאל שכחתי את הארנק בבית נאלצתי לחזור שוב ," גם היא מההתרגשות לפגישה גרמה לה לשכוח ולהכין את עצמה כמו שהיתה רוצה . היתה לחוצה כבר המון זמן שלא יצאה מהבית ובמיוחד לפגוש גבר שמעולם לא ראתה ."לא נורא אני אחכה לך " שעה ארוכה חיכה בתחנה . שעיניו מביטות בעוברים ושבים מראה שלא היה רגיל לו . המוני עובדים זרים . חיילים . . נערות צעירות . נשים מבוגרות עם סלים עמדו בתור לתחנת האוטובוס . הרגיש מחנק . עשן האוטובוסים הרעש וההמולה .הרגיש שהוא נמצא בעולם אחר .היה רגיל לשקט של הגליל הירוק .ופתאם כל ההמולה הזאת גם אותו הלחיצה במידה מסוימת .דווקא ביום שקבע איתה היה ביום "האישה הבין לאומי תאריך ציון והצדעה לנשים מכול העולם. ,"איפה אתה ,".? צילצלה לנייד שלו מעירה אותו מהמחשבות שעברו עליו באותם רגעים . ,"אני כאן מחכה לך בקו ארבע בתחנה," "תבוא לכיוון של המוניות לשם התכוונתי שתגיע . שוב נתן לה את ההרגשה שהיא המלכה היא השולטת בכללי המשחק רצתה להרגיש שליטה כמו בחיים האמיתיים שלה שחיפשה שליטה את היכולת לשלוט במה שקורה לה בחיים האישיים . ,"אני כבר מגיע " אמר לה .
בצעדים מלאי ביטחון צעד לכיוון המוניות וגם הוא הרגיש כל כך צורך לחבק את האישה שמעולם לא ראה ....

המשך יבוא ....
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Nov 21 2010, 06:29 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

הוא ידע שזאת היא אפילו שמעולם לא ראה תמונה שלה . כל כך יפה עמדה ממש צמודה למונית שזה עתה הורידה אותה מהנסיעה . פעימות הלב שלה הפכו למהירות שראתה שהגבר מעבר למילים מתקרב אליה ....הוא לא היה זקוק למילים ....פשוט חיבק אותה דקות ארוכות . והיא נענתה לו לא רוצה שהרגע הזה יגמר לעולם ... שתיקה ....
"קח אותי לים " אמרה לו תוך שהיא תולה בו עיניים מעריצות .ריח הבושם העדין שנדף מפניו כאילו שיכר אותה חשה שמשהו ממנו נשאר בה ." תל אביב בשעות האלו עמוסה מאוד . עדיף להשאיר את הרכב כאן ולנסוע במונית " הציע לה

במונית שלקה אותם אל הים אחזו ידיים . כל הדרך שתקו רק אחיזת הידיים בזכותה הכיר הרבה שירים בעיקר רומנטיים נהגה לשלוח אליו למייל והוא הקשיב שעות למה שהיא אהבה להאזין תמיד חש שהיא קרובה אליו בשירים שנהג להקשיב להם ..מבעד לחלון המונית ראו את הים כל כך כחול מחכה להם שניהם בעצם רצו לברח לפחות לכמה שעות של פנטזיה שתיקח אותם מעבר למילים . והים . והאויר . ואחיזת הידיים . ובתי הקפה המזמינים רק הוסיפה עוד רומנטיקה ליום המיוחד הזה . בדרך אל הים אמרה לו ,"אתה גבר נאה מתאים לך הצבעים הכהים" אני ממליצה לך אפילו "אם תיסתפר בסגנון של המארינס אתה תהיה יפה יותר" מעולם לא חשב על כך למענה היה מוכן אפילו להסתפר כמו שהיתה רוצה לראות אותו ..
הם בחרו לשבת במסעדה פתוחה ממש על הים . מתחת לשמישיה שכיסאות צבעוניים מסביב .שולחן עגול קטן ומפה אדומה . המלצר הצעיר מיד ניגש אליהם מה בשבילכם ...? , "חייבת קפה שחור " אמרה . למלצר החייכן גם אני"אמר
ההמתנה הקצרה לקפה נתנה הזדמנות לשניהם להביט אחד בשני שפת הגוף שלה אמרה את הכול השמלה השחורה הקצרה . חשפה זוג רגליים יפיפיות שרק אתמול בעצם גילחה את רגליה נזהרת שלא להפצע ...הוא הביט בה בפנים הרכיבה משקפי שמש כהים גם שלא יעקוב אחר תנועת העיניים שלה ..הקפה החם שהגיע ניתק לרגע מהמחשבות של שניהם ..גבר ואישה שמעולם לא נפגשו מעבר למילים פתאם על הים ..כאילו רק שלהם בורחים ..לתוך עולם שרק שלהם ...
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Nov 23 2010, 07:20 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

במשך כשעתיים היו על הים . היא רצתה לחוש אותו וגם הוא רצה להרגיש את האישה מעבר למילים הוא רכן למולה והיא נענתה לו ..היתה מופתעת מעצמה מהקלות שנענתה לחיבוקו ולמגע ידו על גופה . הם חשו שהם לבד לבד על החוף התעלמו לחלוטין מהאנשים הבודדים שהיו על החוף בשעה מוקדמת של הבוקר . הוא הניח את ראשו על ביטנה . והיא ליטפה את גבו ברכות זו היתה הפעם הראשונה אחרי המון זמן שהצליחה לגעת בצורה כזאת בגבר בשבילה זו היתה התקדמות גדולה . באותם הרגעים לא חשב על עצמו חשב יותר עליה . רצה לתת לה לקבע את הקצב נהג בה בעדינות .. ובסבלנות היה מאושר שהיא מאושרת . היה איתה בתהליך שעברה בלי שתרגיש נכנס לעולמה והפך לחלק ממנו ..
בבת אחת התרומם והביט בה .הוא חש את שפתיה מרפרפות בעדינות על שפתיו רגע רגע שיקח איתו להרבה זמן "בוא נלך מכאן לשוק הבטחתי להביא ללירן משהו "אמרה לו . השוק לא רחוק מהים מרחק הליכה .כל הדרך אחזו ידיים . בדרך הביט בשלט "חדרים להשכרה " עלתה בו לרגע המחשבה שאולי ישכיר כאן חדר למספר שעות יחד איתה לבסוף אמר בליבו שלפגישה הראשונה וההכרות זה מספיק בהחלט .בשוק הססגוני "שוק הכרמל " לא מצא את עצמו הסתכל והביט יותר בדוכני האוכל והיא מצידה מתלהבת מכול פריט של ביגוד בודקת ומסתכלת, מחפשת אחר משהו מתאים ללירן בנה "הנה מצאתי משהו ללירן" אמרה לו הוא הוציא את ארנקו החום על מנת לשלם והיא כעסה עליו "בשום םנים ואופן " אמרה לו היתה מסוג הנשים שתמיד תמיד עשו את הכול לבד לא חשבו לנצל. אישה ישרה כנה ואמיתית . הוא התלהב מאוד מאישיותה וגם במסעדה בחרה לשלם את חלקה ואפילו במונית שנסעו בה התעקשה לשלם את חלקה . גם הוא רצה לקנות משהו ללירן הוא חיפש משהו שתיקח ממנו ללירן בנה גם הוא נקשר ללירן רק מהשיחות שהיו בניהם לבסוף החליט שיבנה לו משהו מיוחד במקום עבודתו מעשי ידיו.
בדרך חלפו על פני חנות הפרחים . כבר בבוקר רצה לקנות לה פרחים אך התחרט בגלל שלא תצטרך להסתובב עם הפרחים במשך כל היום .וזה בטוח לא יהיה נוח עבורה . ועכשיו שהיום כבר נגמר והיא תיסע לדרכה לבית הקטן שלה ושל בנה רצה להעניק לה פרחים שיהיו איתה לפחות שבוע שתיזכר ברגעים היפים שהיו בניהם במשך היום
חמש פרחי כלות יפים וארוזים הגיש לו המוכר בחנות הפרחים היא חיכתה בצד מתבוננת ולא מבינה ניגש אליה חיבק אותה ולחש לה "היום יום האישה הבין לאומי זה בשבילך ,,
אמר לה ..היא חיבקה אותה ביד האחת ובידה השניה אוחזת את הפרחים ראה שהתרגשה ובזוית העין ראה דמעות,,,,"זו פעם ראשונה אחרי שנים שמישהו קנה לי פרחים " אמרה לו ..המונית הקטנה המתינה לה דקות ארוכות הביט בה בשעה שעלתה למונית שתיקח אותה לדרכה ...

המשך יבוא ...
כל הזכויות שייכות לירין דוד ואיליוס רדיו
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Nov 27 2010, 07:39 AM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

הדרך לעמק הצפוני תמיד היתה מרתקת עבורו . עדיין חש את טעם שפתיה על שפתיו רוצה להמשיך באותו רגע נצחי מול הגלים . והימים ימי עונת הנדידה ממש לקראת החשיכה הגיע אל העמק הקסום שכל כך אהב .העגונים השקנאים החסידות .ומינים שונים של ציפורים נדירות היו למראה מיוחד בעמק . תמיד רצה להיות כמו הציפורים . וגם היא .שהביט בציפורים חש באיזו קינאה לא מוסברת .ממש כמו בשיר של המלך "מקנא בציפורים " אותו דיסק שהתנגן אצלו ברכב ללא הפסקה .וגם היא לפתע נתמלא בשתיקה שעה שהניחה את זר הפרחים שנתן לה באגרטל .היתה המומה ומופתעת כל כך מעצמה .חשה מאוהבת מלאת תשוקה .שהרגישה כך רצה לפורום שתמיד מצאה בו מיקלט לכל תשוקותיה מעלה שירים במיוחד בשבילו וכותבת ..אפשר היה להבין לפי ההתלהבות שלה בכתיבה .שהנה משהו קורה לה
אותה חומה מבוצרת קרה ללא רגשות . נסדקה .. בימים שאחרי חשה צורך עז לצאת לנשום מרחבים של ירוק לחוש את אותו הירוק שסיפר לה . "בואי לגליל " אמר לא לא פעם אחת "בואי לכמה ימים תנוחי נטייל ביחד זה יעזור לך " אני רוצה אבל צריכה וחייבת לעשות סידור ללירן "הוא מצידו רצה אפילו שתבוא יחד עם הבן גם להעניק לילד הרגשה טובה שיהנה ויחווה . זה הרשים אותה לא פחות שהוא מתיחס אפילו לבן שלה שמעולם לא ראה "מבטיחה לבוא רק צריכה למצא את הזמן " והוא חיכה לה לימים שיבואו נתן לה את הזמן והקצב שלה להחליט שרצתה משהו מאוד היא תמיד השיגה
כשם שנהגה לומר לו "לא רואה ממטר " הסלנג שהשתמשה בו לעיתים קרובות שחשה עצבנית או מלאת תשוקה שזהו הגיע הזמן קצת למלא מצברים גם בשבילה וגמלה התוכה התחושה שזהו צריכה לצאת לדרך ויהי מה ...
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Dec 4 2010, 11:17 AM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

והסתיו ...כבר לא אותו הסתיו ...גם החורף ...
עצוב בלב ...

המשך יבוא ....
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Dec 18 2010, 03:32 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

בביתה הצנוע עסקה בתכשיטנות . דווקא המוצא שכל כך הסתירה אותו עזר לה בחיים .הוריהה באו מאלכסדריה שבמצריים. בבית דיברו ערבית והיא בחושיהה החדים קלטה את השפה הערבית כאילו נולדה איתה כשפת אם . לימים שהתקבלה לעבודה בשרות המדינה זה מאוד עזר לה לקבל את המישרה הנחשקת כל כךעבורה .
ועכשיו שנים אחרי השרות המדיני . ואחרי הגירושים . שוב המוצא שהסתירה עזר לה בעצם . החיטוט בעבר. הדימיון גרמו לה לפתח ליין של תכשיטים מהתקופה הפרעונית הקדומה מה שנשים רבות מרחבי העולם קנו באותה חברה ביוון את תתכשיטים שעיצבה במו ידיה . שעות היתה מנסרת במכונת הצורפות את המתכות העדינות וברקע שומעת שירים . כאילו באופן טבעי נולדה באלכסדריה..לפעמים היתה מסרבת להפרד מתכשיט שעיצבה כי שבילה זה היה בעצם הכול . את הנשמה והרגש יצקה לתוך תכשיטים נוסטלגיים מהתקופה הקדמונית . אבל בעצם זה מה שהיה מיוחד בה . הפחד מהחדש . מהלא מוכר . לעיתים רצתה לנסע לבקר באלכסדריה להכיר את שורשיה מקרוב . אפילו האוכל הביתי המצרי האהוב עליה כל כך רק בשנים האחרונות הבינה שגם דרך האוכל תמצא אתהביתיות ואת המשפחה . זה לקח לה שנים להבין . שאין עוד טעם בבריחה אין סופית ולהיות תקועה בעבר . לתת מקום של כבוד לאימא לאוכל הביתי . למוסיקה . שם בטוח לא תיפגע . הייתה חייבת לסיים את ההזמנה הדחופה לקראת "הכריסמס " באתונה חיכו כבר לתכשיטים שיחולקו כמתנות למשפחות לקראת חג המולד .זה בעצם מה שמנע ממנה לצאת לנסיעה לצפון מהר כל כך . ...
[YOUTUBE]
המשך יבוא ....
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Jan 30 2011, 04:33 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

בדרך כלל נהג להתקשר אליה תמיד בימי שישי בשעות הבוקר תמיד בשעה קבועה ממכשיר הנייד שלו .ממש באותתה נקודה שהחנה את רכבו מול התבור בימי שישי תמיד חיכה שם באופן קבוע לחברה ידידה או סתם חבר לבילוי של יום שישי החופשי שלו תמיד בשעה תשע בדיוק שהניחה את דלי המים בכניסה לביתה בקרצוף הרצפה לפני השבת צלצול הטלפון שלו תפס אותה תמיד באותו המצב ידעה שזה הוא גם חיכתה לצלצול ממנו והוא לא סיפר לה אף פעם היכן הוא נמצא באותו הרגע רק שראה את החברה לבילוי בשישי נהג לומר לה אתקשר אלייך אחר הצהריים מקומות של ימי השישי היו קבועים בדרך כלל . השמיכה הכחולה ברכבו היתה באופן קבע בבאגז הרכב וכן האמגזית ששירתה אותו שנים במילואים . למרות שרכבו הקטן לא היה רכב שטח נהג להסתובב דווקא בשטחים הפתוחים בשדות של העמק והגליל . כל כך התלהב מהירוק של הגשם האחרון שתמיד נהג לקחת לשם ידידות וחברות שותפות לסוד שלו . שהגיע לשטחים הפתוחים בחלקם מטעים של עצי זית עתיקים נהג להשאיר את דלתות הרכב פתוחות . ומוסיקה יוונית רומנטית בקעה מתוך הרכב . בדרך כלל כולן התמסרו לו בערגה הקשיבו למוסיקה שמילאה את עולמו .שהתחיל לשיר מול השדות והירוק היו לוטשות בו עיניים בערגה מחכות לרגע שיפשוט מעליהן את הבגדים גם עם אותם נשים היה מאוד סבלני "אתה לא כמו כולם "אמרה לו בפעם האחרונה נאטשה רופאת אף אוזן גרון שהכיר במקרה במהלך ביקור בבית החולים גם אז רצתה נאטשה לחוש אותו מקרוב שעה שהתקרבה אליו עם הפנס הקטן לבדק את גרונו "פשק רגליים ובוא מולי "אמרה לו והיא בחצאית מיני קצרה וחלוק לבן התקרב אליו גם אז כמעט חש את שפתייה מולו רצה כבר אז לנשקה אבל העדיף להסתכל לתוך עיניה שהתקשר אליה יום למחרת . היתה מעט מופתעת . גם לה הציע לטייל איתו ביום שישי . גם נאטשה . שרית סיגל המוני נשים שהכיר במהלך החיים הפכו לחברות אינטימיות שותפות בעלות סוד ....בעצם אף אחת לא ידעה על השניה . גבר של נשים הוא בחושיו החדים מכול המוני הנשים שהכיר בחייו רצה רק את האחת שכבשה אותו דרך המילים האישה שהבטיח לה שיביא לה את הסתיו.
אליה הכי התחבר במיוחד רצה רק אותה תמיד אמרה לו "אתה רוצה כי זה הכי נוח אני רחוקה בלתי מושגת לכן הרצון שלך להשיג אותי "
לא ידעה בעצם כמה הוא אוהב אותה מוכן ללכת איתה רחוק כמה שיותר לממש את הפנטזיות הכמוסות שלה להחזיר אותה להיות אישה ......

PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Jan 31 2011, 07:57 AM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

בשבועות האחרונים הסתגרה בביתה כמעט ולא שמע ממנה .מצב הרוח הכבד ששקעה לתוכו .נבע מעצם העובדה שלא רצתה להכיר במציאות החדשה בחייה החדשים . הטיפול הפסיכולוגי שעברה עזר לה במעט אבל לא בדיוק גרם לה להבין איך וכיצד להתחיל בשינוי הפנימי של חייה . גם הפסיכולוג שלה טען תמיד שזהו "מבחינתו הטיפול הסתיים ועכשיו המפתחות בעצם אצלה הגם שהטיפול כבר נגמר קבעה שוב ושוב מועד חדש לשיחות .
תמיד היו אלו ימי שני אחר הצהריים כבר משעות הבוקר המוקדמות חשבה על הרגע שבו תשב על כורסת הפסיכולוג ותדבר .. זכרה היטב את הפעם הראשונה שבכתה אחרי שנים של כאב כשיצאה משם הבינה שכבר אין דרך חזרה והיא חייבת להבין שמעכשיו אין דרך חזרה .שהבינה שמשהו בתוך תוכה גרם לה לרצות את השינוי שוב ברחה והסתגרה . זה מה שקרה לה בשבועות האחרונים דרך הבריחה יצרה סוג של הגנה מחסום רגשי שאי אפשר להגיע אליה והיא תהיה מוגנת . אבל האיש מאחורי המילים שמר אותה אליו "השמיכה הכחולה" היתה בעצם תחליף לכורסת הפסיכולוג . היא לא היתה הראשונה שעצמה את העיניים מול הרי הגלעד על אותה שמיכה עשרות הנשים שהיו על אותה שמיכה חיפשו גם הן כל אחת משהו אחר אחרי שכבר ניסו הכול בחיים והוא ידע בדיוק מה כל אחת צריכה כמו שאמרהלו פעם אחת הנשים אנה פסתרנית מוכשרת מאוקריאנה שעבדה איתו כמדריכה באחד הקיבוצים "אתה כמו רפואה אלטרנטיבית כמו שאני הולכת לקנות אקמול אז במקום "אקמול אני מגיעה אליך "אף פעם לא מיהר עם אף אחת מהנשים שהכי בחייו גרם לנשים תמיד לעשות את הצעד הראשון שהן ירצו שהן יחושו מה באמת הם רוצות . שיחות הטלפון תמיד בימים שאחרי גרמו לו בעצם להמשיך לעזור כמה שרק יכול וגם לצבוע את עולמם של הנשים שהכיר בצבעים ששידרו תיקווה ואופטימיות . נתן להם תיקווה ושוב חשק להיות אישה נאהבת נחשקת ורצויה הבטחון שנסך בהם גרם להם להביט בעצמם בעיניים אחרות הם היו בדרך כלל אחרי מערכת יחסים כושלת שגרמה להם לא להאמין יותר באהבה והוא פתאם עם הרומנטיקה והחושניות שבו נטע בהם את האמונה שאפשר בהחלט אחרת
צריך להנות מהחיים ולנצל אותם כי כל יום שחולף לא יחזור .....
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Feb 2 2011, 09:01 AM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

במכתבים הרבים שקיבל לתיבת המייל שלו היו מכתבים רבים של נשים שהתחברו לכתיבה שלו וסיפרו לו את כל מה שהן מרגישות אפילו את הדברים הכי אינטימיים שלהן והוא הקשיב וענה לכל אחת בסבלנות משהו בכתיבה שלו מבלי משים גרם לנשים להמשך אליו .חיבק את כולן אליו והם חיבקו בחזרה אולי כי חשו שמהגבר הזה הן לא תיפגענה הוא זכר בעל פה את כל תאריכי יום ההולדת של כולם ותמיד דאג לשלוח פרחים או לסמס ולברך . את הנשים בחייו הכיר בכל מיני מצבים זה יכל להיות בשיחה על ספרים בחנות סטימצקי הקרובה לביתו היה יוצא משם עם ערימת ספרים ומספר טלפון בפעם האחרונה שביקר שם חיפש ספר שירה מאישה שרק כתבה לראשונה בחייה והבטיחה לו הקדשה על הספר החדש . ששוטט בחנות באקראי פנה לאחת הנשים בבטחון רב " אני יודע מה את מחפשת מה הכי מתאים לך".ואותה אישה אלמונית הביטה בגבר שמעולם לא ראתה בעיניה הכחולות כים חושפת טור שיניים לבנות ובחיוך כובש אמרה "ובכן "את מחפשת ספרים על אסטרולוגיה ומיסטיקה "אמר לה "גם מיכל כמו יתר הנשים בחייו היתה בצומת דרכים חיפשה שינוי רק לא ידעה איך וגם לא היו לה את הכלים לכך ותמיד הוא היה בשביל אותם הנשים לגמרי "במקרה "כאילו החיים זימנו לו אפשרויות אבל הוא מעולם לא ניצל אותם לטובתו תמיד מתוך שליחות טהורה לעזור בכלים ובידע שרכש במשך השנים . והן בתת המודע התאהבו בדרך המיוחדת שהצליח לגעת בכל אחת בנפשה מבלי משים
והן לעיתים רצו יותר משיחות או סתם בילוי או הקשבה למוסיקה וחווית השיתוף רצו אולי להבין דרכו האם עדיין יש להן מה להציע האם הן מסוגלות לפתח קשר של אהבה ואינטימיות עם גבר
והיו לו הזדמניות והמון . גם הוא היה רומנטיקן שאהב רומנטיקה יחד ם המגע . לא יכל כך סתם מבלי להכיר . אהב להכיר את הנפש של אותה אישה ללמוד עליה . להבין אתה ורק אחר כך . סבלנות אין קץ זה מה שהיה מיוחד בו ההשקעה בהקשבה בכתיבת המכתב . הטלפונים השיחות התעניין יותר בנפשן של אותם נשים ולא בגוף זה מה שמשך את כל הנשים לרצות בו וגם גופנית . הציע להן יותר מסתם בילוי חשו ביטחון רב שהנה הן לא לבד יש מי שמקשיב . מעריך . מפרגן . ומחבק . ....
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: Jul 25 2012, 03:54 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

לתיבת המייל שלו הגיע הדואר המפתיע המאוד מצממר

מישהו רצח את נפשי,
מועקה עצומה שמתיישבת אצלי בלב,ולא רוצה הסתלק.
זה היה אירוע אחד ששינה לי את החיים.
אירוע שהפך את תפישת עולמי, ששינה את דרכו.
אירוע שהפך את אישיותי בצורה קיצונית,והפכה אותי קצת לאדם שונה.
נושאת עימי משהו עצוב. העיניים כבויות וחלולות, כאילו לא מתאימות לארשת הפנים הכללית.
הלילה הזה שינה לי את החיים, ואני מרגישה שכבר אין לי אויר.
אני אדם שהאמין באנשים, שחשב שהם טובים מיסודם, אבל כל זה כבר לא רלוונטי,
עם כל אחיזה שלו, עם כל תנועה מהירה ועם מבטי הטירוף בעינייים שלו, התפוגגתי עד שנעלמתי,
עכשיו זו אני,
עם אותו השם ואותו הגוף,
רק בנפש אחרת, פצועה, כועסת.
זו אני שנועלת את הבית ולא מוכנה להישאר לבד, גם לא לחצי שעה. תמיד יש מישהו איתי כי דברים קורים, אתה בטח יודע, גם לאנשים טובים וזהירים. דברים רעים קורים, בלי שום סיבה והסבר.
אבל דווקא מיעל הזו אני רוצה להיפרד, כי היא לא טובה לי, היא הופכת את החיים שלי לגיהינום,
זו עבודה קשה ויום יומית לזכור שאני לא אשמה. בתוך בתוכי אני יודעת שלא, אבל העובדה שאני לא יכולה למצוא סיבות ולנמק את הכאב הזה, מנקרת בראשי וגורמת לי להטיל ספק בהכל.
ואני רוצה לכתוב לך ציטוט ממה שכתבתי לו..
"ואתה איש חולה, אני יודעת, ומוזר לומר אבל אני מרגישה לפעמים גם חמלה כלפיך. אני מרחמת עליך, איש צנום, אומלל ואשם, אדם שהחיים שלו הם לא יותר מאוסף של כשלונות וכאבים, ואני בטוחה שלא לקחת בחשבון את המחיר הנוראי שתאלץ לשלם על המעשים שלך. אבל בינינו, את המחיר האמיתי זו אני שמשלמת, אבל לא לנצח, כי אני לא אכנע ולא אהפוך עצמי לעבד של כאבי"

בי נשבעתי שאסלח באמת, עם כל הלב והכוונה, שאמשיך הלאה שונה, זהירה ואחרת, אבל גם שמחה ואופטימית. ולו אני מאחלת את זיכרון פניי המתעוותים בכאב, את קולות הבכי והתחנונים שיתקעקעו באוזני.
מאחלת לו פחד יומיומי, משתק כמו אימה, כמו כפור בתוך העורקים. אני מאחלת לו את כל הלילות שהיו לי בלי שינה, אין ולא תהיה לי סליחה על מה שרצחת בי. כי אני אני בוחרת להפוך את המשבר שהביא אל חיי להזדמנות אמיתית, הזדמנות לצמיחה מחודשת, להתעוררות ועוררות הרגש, וההבנה הברורה הזו שאני אוהבת אותי ואוהבת את חיי בדיוק כמו שהם היום. וכן, אעשה את הכל, כדי להפוך לאדם שמגיע לי להיות, אשה מאושרת, שמחה ושלמה.
גל טלטל את עולמי, הוא חרט בי פחד, פחד מהנזילות האיומה של החיים שלנו, ומהעובדה שבהינף רגע והחלטה של אדם חולה, נרצחת אישיותה של אשה .
אני רוצה להתמרד ולהקיא את הכאב והפחד, לעמוד איתנה ולהביט בעצמי במראה, ולבחור שוב בחיים.
אוהבת אותך ירין עד עמקי ליבי.

PMשולח הדוא"ל
Eiki61
פורסם ב: Jul 25 2012, 09:23 PM
צטט הודעה

עמוק בפנים

קבוצה: מנהלי פורום
משתמש מספר: 6407

רב הנסתר על הגלוי...אך אין ספק שאתה משורר ברמ"ח אבריך ירינוש .

התרגשתייייייייייייייייייי... 36_1_41.gif

--------------------
user posted imageuser posted image

Όποιος το έκανε
ακριβά θα το πληρώσει
και η αλήτισσα
με τα ζεϊμπέκικα
πάντα θα μαστουριάζει
PMשולח הדוא"ל
shukylu1948
פורסם ב: Jul 27 2012, 11:59 AM
צטט הודעה

עמוק בפנים

משתמש מספר: 368

הלב הפועם!
וואו-אין מילים
תודה
שא ברכה
שוקי 36_3_21.gif
PMשולח הדוא"ל
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:
« הבא הכי ישן | הפורום של ירין - נקודת מפגש לנושאי חברה, תרבות אקטואליה וטיולים | הבא הכי חדש »

אפשרויות נושא (2) 1 [2]  הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר