Powered by Invision Power Board
דף הבית  · התקנון של איליוס רדיו  עזרה      חיפוש      רשימת משתמשים      לוח זמנים

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

> דפנה
yarind0@walla.com
פורסם ב: May 4 2012, 12:41 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

קבוצה: חברי פורום איליוס
משתמש מספר: 2752

user posted image
חברים יקרים
הבוקר מוקדם קבלתי את ההודעה המאוד מצערת שחברתנו לרדיו ולפורום עזבה אותנו בטרם עת פתחתי את השירשור לזכרה חברים יכולים לספר כאן על דפנה חוויות וזכרונות מאישה שכולנו אהבנו שירים שדפנה אהבה לשיר ושירים שמאוד אהבה . זה המעט שנוכל למען חברה כל כך יקרה שהלכה לעולם שכולו טוב והיא כל כך צעירה . בהמשך אביא לכאן שירים לזכרה .
עדיין קשה לי לכתוב
יהי זכרה ברוך
PMשולח הדוא"ל
alaniaris1
פורסם ב: May 5 2012, 06:51 AM
צטט הודעה

גר באיליוס

משתמש מספר: 1070

ירין היקר: תודה על פתיחת השרשור המיוחד הזה.
לדפנה ז"ל (וקשה לי מאוד לחשוב על המילה הזו)
כי מבחינתי היא כאן ואיתנו עכשיו,
היתה זכות גדולה שבזכות זו כולם יצאו
נישכרים בזכותה הגעתי לפורומים היווניים
זה היה לפני מספר שנים שחלפו כל כך מהר
כאילו וזה היה אתמול
אני גלשתי באינטרנט בשוט קסט של ווינאמפ
שם ממוקמות כל תחנות הרדיו
ופתאום באחת מהתחנות שמעתי את דפנה
שרה את אניטה וחואן כשהתבררו לי פירטי התחנה
נירשמתי וחיפשתי אותה
רציתי להכיר אותה להכיר את הזמרת המעניינת
ונעניתי
היא כתבה לי: כן זו אני היא ששמעת אותה ברדיו
אני דפנה ברוך הבא לעולם שאנשים בו
אוהבים מוזיקה יוונית קישטה את
ההודעה שלה בזרי פרחים יפיפיים
ומאז ואילך התחברתי לכל הפורומים
היווניים ממנה הכל התחיל ובזכותה
הכל קרה וקורה גם עד היום
בזכותה היכרתי אנשים נהדרים
שהפכו במרוצת הזמן לחברים טובים
דפנה שהיכרתי חיבבה אותי מאוד
היתה מעירה לי כשהייתי טועה
והיתה משבחת אותי כשהייתי צודק
תמיד בחיוך תמיד בשלווה מלוות
ביושר בתמימות משהו היה בה את הטוב
שבאדם
הרבה פעמים יצאנו יחד מירושלים
למסיבות ואירועים של הפורומים
היא היתה אוהבת לשמח במיוחד בימי הולדת
כשחברתה היקרה שתיבדל לחיים טובים וארוכים
פרי ליוס היתה לידה תמיד
והחברות ביניהן הורגשה היטב
היתה אוהבת את שירתו של הזמר
יהודה סלאס והיתה הולכת כמעט לכל
אירוע שלו במועדוני הזמר ואירועים
משפחתיים
דפנה אהבה במיוחד את הזמר היווני
יאניס פלוטארכוס אבל גם זמרים איכותיים
נוספים הספיקה לנסוע ליוון להופעות
של מיטב זמרי יוון שאהבה לשיר
את שיריהם
ובאחת ממהופעות של הזמרת אבדוקיה
היא עלתה לשיר שיר שלה כשזו שמעה
אותה הצהירה בפומבי שהיא מעניקה
את השיר לדפנה חיבקה אותה בחום
והודתה לה על הזכות לשיר את שיר
האש אחד מהשירים הטובים שלה
דפנה אהבה גם לצפות בבית בהופעות
דיוידי ותמיד שמחתי לעזור לה בכך
הייתי דואג בכל בקשה שלה לשמח אותה
ולהביא לה את הדיוידי המבוקש
יש כל כך המון לספר על דפנה
בוודאי להמון מאיתנו,
מכל יתר הפורומים היווניים
ומגולשי הפייס בוק
אני ישאיר לכם מקום כאן וישמח
לקרוא את דברכם
דפנה תיזכר אצל כולנו ולא תישכח
כי היא הלכה לעולם אחר עולם
המנוחה אבל השאירה אחריה שם של כבוד
אהבה לזולת המון רגעי שמחה והמון אושר
בלבבות אנשים רבים
יהי זיכרה ברוך לעד
אמן.
הערב כמידי מוצא"ש אני אמור לשדר
ואם יוחלט בתיאום עם הנהלת הרדיו
אני יקדיש את השידור לזיכרה של
דפנה והוא יכלול שירי אהבה יווניים
מהטובים שהוכרזו עי אוהבי מוזיקה
כטובים ומשובחים שירי אהבה
וגם שירים של זמרים יחודיים שדפנה
אהבה במיוחד
שבת שלום ובשורות טובות
קובי ים.
PMשולח הדוא"לדף הבית של המשתמש
yarind0@walla.com
פורסם ב: May 5 2012, 07:42 AM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

קובי ים היקר .
אכן מאוד קשה לדבר על דפנה בלשון עבר . אתה מרגש במה שכתבת כאן על דפנה זכרונה לברכה . גם אני כמוך זה היה לפני כמה שנים שהגעתי לרדיו יאסו . לתוכנית של אודי בימי שישי . זו היתה התוכנית שדפנה היתה מגיעה לפני הדלקת נרות השבת . ומאותו הרגע שנכנסה . בתוכנית אודי השמיע את דפנה שרה את השיר איי-פוטיה ביצוע יותר גדול מהזמרת אבדוקייה .אני כמובן פירגנתי י והייתי חייב להכיר את האישה הגדולה בעלת קול הזמיר .כךהיה בימי שישי דפנה נכנסת לחדר השיחות ומאירה לכולם בחיוך .בפרחים ובשירים שהיא שרה . כל כך התלהבתי מדפנה ובקשתי ממנה שירים שהיא שרה בין השירים ששלחה לי היה השיר אניטה- וחואן . שבקשתי תמיד מאודי שינגן את השיר . בהמשך במסיבה הראשונה ואם אני זוכר נכון זה היה בפורים פגשתי אותה לראשונה ואי אפשר היה שלא לחבב את דפנה מאז נשמר הקשר ביננו גם שעשיתי את המעבר מיאסו לאיליוס היא הראשונה שידעה על כך עוד לפני שנרשמתי כאן לאיליוס
במשך השנים האלו הלב שלי והנשמה היו פתוחים תמיד בשביל דפנה היינו מדברים הרבה בטלפון ודפנה סיפרה לי כל מה שעובר עליה תמיד הייתי שם בשבילה . היו תקופות שחשתי שהנה היא מנצחת את המחלה והנה הטיפול החדש מצליח . היו עליות וירידות . דפנה מעולם לא רצתה רחמים מאיש תמיד בשיחות שהיו לי איתה ביקשה ממני לא לספר לאף אחד על ההדרדרות במצב . לי זה בא בהפתעה מי יכול להאמין שרק לפני חודש וחצי במסיבת פורים זו תהיה בעצם הפגישה האחרונה שלי מאישה גדולה מהחיים . אני כותב וכולי צמרמורת לפני שהגבת כאן בדיוק רציתי כאן בשירשור הזה לכתוב לדפנה מכתב . מכתב שאולי היא לא תקרא לעולם אבל בטוח יגיע להמון אנשים שאהבו את דפנה ומסרבים להאמין שדפנה איננה כאן יותר . אני מחפש כאן בפורום דברים שכתבה . וכאילו אתמול . היתה כאן . מחפשת את קוו 18 של פולטארחוס ומבקשת מתמיר שינגן את רצועה מספר 6 ...
אני אחזור לכאן ...
מהלב
ירין
PMשולח הדוא"ל
yarind0@walla.com
פורסם ב: May 14 2012, 06:31 PM
צטט הודעה

"בא בעקבות הלב"

ופתאם באמצע החיים החלטת . לעזוב בלי הודעה מוקדמת . הפעם האחרונה שנפגשנו זה היה בפורים . לא ידעתי שזה יהיה הפגישה האחרונה ממך . אפילו לא נתת לי לחשוד הגעת מחופשת ומלאת שמחת חיים . אפילו לי האיש שנוצר את סודותייך הרבה שנים יודע כל מה שעברת על המחלה הארורה שאין לה מזור ושיתנו תמיד תלינו תיקווה שהנה את מנצחת . את תחסרי לי כל ימי שישי שנהגתי להתקשר רגעים לפני שאת מדליקה נרות שבת ואני מאחל לך תמיד באותם רגעים רפואה שלמה . תמיד אמרת לי "אתה נותן לי כוח להמשיך לחיות " כל כך חשוב לי שאתה מתקשר אליי תומך מקשיב ומפרגן . חלפו תשעה ימים מאז שהלכת לעולם שכולו טוב . הבטחתי לך שאשמור את סודותייך לעולם ולנצח . אני מבטיח לך חברה . אפילו שאת כבר לא כאן . אשמור על הפרטיות שרצית כמו תמיד . אני יכול רק לספר שעמדת בגבורה בשנתיים האחרונות למרות המחלה . אימך שהלכה לעולמה . אחותך שהפכה לצמח . ובן זוגך שנטש את הספינה דווקא ברגעים שאת כל כך היית צריכה אותו . אני נזכר איך בפורים קראת לי "בוא שב לידי " לא ידעתי שהמרחק הפיזי הקרוב כל כך בשולחן יהפוך בעצם לפגישה אחרונה מאישה גדולה מהחיים שהערצתי ידעתי את החלומות שלך . זוכרת ששלחת לי שירים שלך .? לצערי וירוס קטלני שרף את כל החומר ומה שנשאר לי זה קטעים מתוך הופעות במועדונים וכמה שירים ממך למזכרת ברשת . בפורים האחרון הזמר היווני הקדיש לך כמה שירים ואיחל החלמה ורפואה שלמה ראיתי את הברק בעיניים שלך ..אחר כך עליתי אני וברכתי בשם כל החברים . אף אחד מאיתנו לא ידע שזו תהיה הפעם האחרונה שנראה אותך . אני יודע שרצית להגיע למפגש ביפו מול הגלים ב"לג בעומר יחד עם החברים המקום שכל כך אהבת . אני עמדתי שם בשבילך והקדשתי את הערב לזכרך . מבטיח לך חברה יקרה . שבכול שנה בל"ג בעומר הערב יהיה מוקדש לך הערב שלך . אפילו שאת שם למעלה בעולם שכולו טוב . תמיד אוהב אותך . ואזכור אותך

נוחי בשלום חברה יקרה . את ספינתך טרפה הרוח .

יהי זכרך ברוך

מהלב הפועם

ירין
PMשולח הדוא"ל
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:
« הבא הכי ישן | הפורום של ירין - נקודת מפגש לנושאי חברה, תרבות אקטואליה וטיולים | הבא הכי חדש »

אפשרויות נושא הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר